Fasad

Kontakt...

Tel växel: 031-705 07 40

Besöks- och postadress:

Stiftelsen Ekocentrum Aschebergsgatan 44 411 33 Göteborg. Visa på karta Vid hållplats Kapellplatsen stannar spårvagn 7 och 10 samt buss 16, 19, 58 och 753.

GPS? Här är vår position:

Lat: N 57º 41′ 35.19″ Long: E 11º 58′ 26.48″ X= 6402933 Y= 1271588 System: WGS 84 | RT90 Öppettider Ekocentrum Göteborg


Marknad och försäljning

    Eva Lundgren

    Eva Lundgren

    Verksamhetsledare

    Eva Lundgren är verksamhetsledare på Ekocentrum.
    eva.lundgren@ekocentrum.se +46 (0)31 705 07 46
    HelenSylvan

    Helen Sylvan

    Marknadsansvarig

    Kontakta Helen när det gäller extern kommunikation (webb, nyhetsbrev och sociala medier), övergripande marknadsfrågor, utställningsplatser, utbildningar och IT-frågor.
    helen.sylvan@ekocentrum.se +46 (0)31 705 07 48
    Annika

    Annika Andersson

    Försäljning, bokning, utbildning

    Annika har hand om bokningar och övrig administration samt genomför föreläsningar och kurser.
    annika.andersson@ekocentrum.se +46 (0)31 705 07 41
    Maria_Elggren_webb

    Maria Elggren

    Marknad/försäljning

    Prata med Maria om våra utbildningar - gärna specialanpassade för er verksamhet!
    maria.elggren@ekocentrum.se +46 (0)31 705 07 44

Miljöutbildning

    Helena liggande till artikel

    Helena Jönsson

    Utbildare, rådgivare

    Inspiratör och utbildare i hållbar utveckling och värdskap. Helena är utbildad inom kommunikation och retorik och ser sig som en länk mellan hållbarhetsvärlden och verksamheter som vill komma vidare i sitt bemötande- och hållbarhetsarbete. Ledorden för hennes utbildningar är delaktighet och motivation. Helena är baserad i Stockholmsområdet, men genomför kurser i hela landet.
    helena@vardskapet.se +46 (0)70-652 15 67
    lena richard

    Lena Richard

    Hållbarhetsutbildare

    Lena planerar och genomför utbildningar i miljö och hållbar utveckling.
    lena.richard@ekocentrum.se +46 (0)31 705 07 42
    FredrikWarberg

    Fredrik Warberg

    Hållbarhetsutbildare

    Fredrik planerar och genomför utbildningar i miljö och hållbar utveckling. Ladda ner en intervju med Fredrik Warberg som pdf.
    fredrik.warberg@ekocentrum.se +46 (0)708 78 78 06
    NataljaK

    Natalja Koniouchenkova

    Hållbarhetsutbildare och rådgivare

    Natalja planerar och genomför utbildningar i miljö och hållbar utveckling, samt genomför konsultuppdrag för olika verksamheter. Läs mer om Natalja här!

Utställning

    Ann-Marie Sannum

    Ann-Mari Sannum

    Utställningsarkitekt

    Kontakta Ann-Mari i praktiska frågor om Ekocentrums utställning och lokaler.
    ann-mari.sannum@ekocentrum.se +46 (0)31 756 92 52

Ekonomi

    Toyli Suwhanli

    Toyli Suwhanli

    Ekonom

    Kontakta Toyli när det gäller frågor kring ekonomi och inköp av kontorsmaterial.
    toyli.suwhanli@ekocentrum.se +46 (0)31 705 07 47

    Letengus Yohannes

    Ekonomi, kundtjänst

    Kontakta Letengus när det gäller frågor kring ekonomi och inköp av kontorsmaterial.
    letengus.yohannes@ekocentrum.se +46 (0)31 705 07 45

Share Button